У нашому 1-Л класі відбулося тепле, щире та зворушливе свято — “Прощавай, 1 клас!”
У 1-К класі відбулося особливе свято – “Прощавай, Букварику” Це була тепла та зворушлива зустріч, сповнена радості, усмішок і трохи ностальгії.
Учні 3-Б стали учасниками освітнього проєкту”Наша державність” в Історичному музеї .
Учні 1-Д класу прощалися з першим класом на веселому та зворушливому святі «Прощавай, перший клас!»
У шкільному music hall відкрилася унікальна експозиція, що зібрала вишиванки кінця XIX — початку XX століття.
Учні 5-Б класу провели два неймовірні дні, відкриваючи для себе красу українських Карпат.⛰️
До нашої школи завітав Оркестр 95!
Учні 5-А та 5-Б класів підготували святковий виступ до Дня матері, щоб висловити вдячність і любов найдорожчим людям у світі — своїм мамам.