Під час гуртків і факультативів, відповідно до педагогічних рекомендацій, важливо забезпечити розважальний формат, зміну виду діяльності після навчального дня. Напрями гурткової діяльності сформовані відповідно до коментарів батьків, статистики відвідувань та оптимального навантаження для дітей. 

ТВОРЧІ ГУРТКИ

Театральна студія «Світлиця»

Вправи та заняття з акторської майстерності, виконавчого мистецтва, риторики, техніки мовлення розвивають комунікабельність та сприяють психофізичному вивільненню особистості. Учні розробляють план дій з постановки мюзиклів та драматичних вистав за творами, які вони проходять на уроках літератури, української та іноземної мов.

Вокал

Курс вокально-хореографічного гуртка спрямований на розвиток співочого дихання, розширення діапазону голосу, формування навичок співочої установки, різнобічний розвиток вокально-хорового слуху, формування музичної пам’яті, співочої виразності, злагоджений, врівноважений спів в ансамблі, самостійне музикування та виконання ритмічних рухів під музику, адже хореографічні постановки є невід’ємною складовою вокальних виступів. Важливе місце надається участі вокального ансамблю у конкурсах, фестивалях і концертах.

Літературний гурток «Пролісок»

Цей гурток та його програма спрямовані на розвиток творчих здібностей, талантів учнів, розширення їх кругозору, удосконалення знань мови, літератури та історії рідного краю, формування навичок творчої науково-дослідницької літературної діяльності.

СПОРТИВНІ ГУРТКИ

Волейбол

Популярна спортивна гра, в яку вміють грати майже всі діти. Наш тренер допомагає вдосконалити ці вміння, підтримує командний дух та надихає на перемогу. 

Шахи

Гра в шахи розвиває логічне, аналітичне та стратегічне мислення, а також сприяє легкому вивченню наукових дисциплін. 

«Юний командир»

Мета гуртка: виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Чирлідинг

Чирлідінг — один з популярних світових напрямків, що набув популярності і у нашій Школі. За красою та грацією виступів команд з чирлідингу — наполеглива праця,  дисципліна та постійна робота над собою.

ТЕХНОЛОГІЇ

Робототехніка

Гурток навчає конструювання, виготовлення та програмування роботів. Під час занять у цьому гуртку діти навчаються основ фізики та програмування, адже дізнаються, як працюють двигуни, та самостійно програмують роботів.