Шановні батьки!

Державна служба якості освіти України проводить дослідження у закладі, де навчається Ваша дитина.
Це дуже потрібно, щоб зробити школу більш безпечною і комфортною для дитини та забезпечити якість її освіти.
Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре у школі. Анкета анонімна, бо ми не збираємо персональні дані батьків, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді.
Відповідаючи на кожне запитання, обирайте один варіант відповіді (якщо у формулюванні не вказано інше). Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети.
Дякуємо за участь!

Доброго дня!

У зв’язку з проведенням моніторингу та звітування за 2021 рік по реалізації ініціативи “Львів – місто дружнє до дітей та молоді” в рамках співпраці з ЮНІСЕФ, просимо Вас пройти опитування

Анкета займає 2-3 хвилини.

Відзначимо, що у цьому опитуванні немає правильних чи неправильних відповідей. Відповідайте на запитання, керуючись власними думками.
Інформація буде анонімною та використана в узагальненому вигляді.

Посилання на анкетуЗворотній зв’язок від батьків дітей віком від 0 до 12 років

Чи може бути харчування у шкільній їдальні класним та корисним?

Ми вважаємо, що може!  А Ви?

Для того, щоб вдосконалити харчування наших дітей. Просимо пройти опитування за посиланням-

З метою вивчення думки учасників освітнього процесу щодо доцільності використання POS-терміналів для розрахунків у їдальнях закладів освіти, управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради проводить опитування батьків учнів ЗЗСО Львівської МТГ шляхом заповнення Google-форми за посиланням.

Оцінка якості освітніх і управлінських процесів​

Шановні батьки!
Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення своєї діяльності.

Посилання на опитування

Шановні батьки!

Молодіжний центр “Компас” пропонує різноманітні семінари для батьків,які можуть  проводитись на базі нашої школи. Просимо пройти анонімне опитування для кращого розуміння Ваших запитів у даному питанні.

Посилання на опитування