Стоп насильству!

Після проходження курсу щодо особистої безпеки школярів дітей,  ініційованого МБО «Служба порятунку дітей», соціальним педагогом  Решетник Марією Василівною було проведено ряд заходів щодо протидії насильству серед школярів. Так, зокрема учні 2-Б класу взяли участь у тренінговому занятті на тему «Попередження, виявлення та реагування у випадку насильства над дітьми», у ході якого здобули навички безпечної поведінки з незнайомцями та власноруч створили буклет-розмальовку з порадами правильних дій у випадку небезпечних ситуацій.

 А учні 8 класів взяли участь у виховному заході на тему «Особиста цінність і безпека», під час якого ознайомилися з правилами безпеки особистих кордонів та дізналися, як діяти у випадках насильства.

Після проходження курсу «Школа для всіх: Безпечне шкільне середовище» та «Освітні інструменти критичного мислення» серед  учнів 10 класів було проведено виховний захід  «BreaktheFake: Медіаграмотність у часи пандемії», створений Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), під  час якого підлітки навчилися розпізнавати фейкову інформацію та усвідомлювати її негативні наслідки, розвивати критичне мислення щодо інформації, здобули навички для її ефективного пошуку та аналізу.