День Соборності

Щороку 22 січня в Україні відзначається День Соборності з нагоди  проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки (Наддніпрянська Україна) й Західноукраїнської Народної Республіки (Галичина, Буковина, Закарпаття), що відбулося в 1919 році у цей день.

       У нашій школі було проведено відповідні виховні години та бесіди. На дошку оголошень було почеплено інформаційні листівки про День Соборності, а також вивісили стінгазету про цей історичний день.

    Крім того, учні 8-А класу разом зі своїм класним керівником Гловою І.С. та педагогом-організатором Стасів Х.М. та соціальним педагогом Хом’як М.В. взяли участь в загальноміській учнівській акції «Навіки разом!», що проводилася на проспекті Свободи біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Організатори акції розставили усіх учасників акції у формі України, у центрі якої стояв Київ, а довкола міста нашої держави. Від Києва учасники розтягнули синьо-жовті стрічки, які єднали кожне місто в єдине ціле. Це був символ єдності нашого народу. Наші учні утворили східні і західні рубежі нашої держави, а також деякі її великі міста. Також всі підняли над головами державний прапор України та заспівали гімн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *