День захисника України

День захисника України відзначили учні СЗШ №49 м. Львова

До Дня захисника України в школі №49 відбулася низка заходів. Так, учні 9-А класу провели мандрівку по класах “Цей день в історії України: 14 жовтня”, а також вшанували пам’ять героїв-захисників України, здійснивши короткий історичний екскурс у героїчне минуле України на Личаківському цвинтарі. А учні 10-А класу взяли участь у шкільній вікторині “Зродились ми великої години”.

Учні 3-А, 4-В, 5-А, 6-А і 7-Б класів написали і передали для бійців у зоні бойових дій на сході України десятки листів. А учні 3-Б класу провідали поранених воїнів у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону (вул. Личаківська, 26) і передали для них власноруч зроблені солодкі гостинці та листівки. 

Вітаємо учня 8-Б класу Романа Клюка з перемогою у міському дитячому творчому конкурсі “Українська армія очима дітей”. Роман отримав грамоту та цінні подарунки за І місце у номінації “Інсталяція”. Тематика його конкурсної творчої роботи – “Битва під Жовтими Водами”. Конкурс проводився Львівським міським координаційно-методичним центром “Галицьке юнацтво” спільно з 58-м Будинком офіцерів. Нагородження переможців відбувалося у приміщенні 58-го Будинку офіцерів. Грамоти вручав Павло Нетьосов – керівник групи “Евакуація 200”, організатор виставки експонатів війни “Блокпост пам’яті”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *