День Збройних сил України

6 грудня учні нашої школи долучилися до святкування 30-річчя  Збройних сил України. День розпочався з урочистого підняття  Державного Прапора України та Державного Гімну у виконанні квінтету народної капели бандуристок “Дзвіночок” (клас педагогині О. Борачок) Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Український Стяг піднімали учениці 4-А класу Злата Сергієнко та Емілія Бенько.

Крім того,  учні 8-А та 11-А класу взяли участь в Уроках Мужності, до проведення яких долучився морський офіцер, капітан ІІ рангу запасу ВМС ЗС України, ветеран добровольчого 24-го БТрО “Айдар”, провідник Громадської Спілки учасників бойових дій “Асоціація Комбатантів України”, журналіст, актор і режисер Тимур Баротов. Наш герой розповів про свою військову службу у ВМС ЗСУ, про картину, яку намалював у 1995 році та її філософський зміст для України, а також про те, за що воюють сучасні українські воїни та  значення волонтерства під час війни.

Під час заходу школярі мали можливість приміряти однострої й отримати детальну інформацію про зброю та амуніцію українських військових Збройних сил УНР, Української Галицької Армії, Українських Січових Стрільців, Української Повстанської Армії, проявити знання з історії України.

На завершення пам’ять загиблих українських військових усіх часів було вшановано хвилиною мовчання.
Щиро дякуємо нашим воїнам за оборону та захист України! Пам’ятаємо усіх, хто поклав своє життя заради нашого миру та спокою!
Слава Україні! Героям слава! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *