до 202-річниці Т.Г. Шевченка

9 березня відзначали 202 річницю від Дня народження славетного українського поета, пророка України Тараса Григоровича Шевченка. В школі класні керівники, а також вчителі предметів українська мова та література, вчителі музики організували  виховні години, провели конкурс читців творів Т.Г.Шевченка, конкурс малюнків до творів українського поета. Зокрема, класні керівники 2-х класів організували зі своїми учнями конкурс поезії Тараса Шевченка. В журі конкурсу були: ЗДзВР –Мудра Н.І., класні керівники 3-х класів та педагог-організатор школи Стасів Х.М. Найкращі учні були нагороджені пам’ятними подарунками – збірками творів Т.Г. Шевченка.

10.09.2016р. в школі був проведений літературно – музичний вечір «О думи мої, о доле злая…». Вчитель предмету українська мова і література і водночас класний керівник 9-Б класу – Мота А.І. спільно з вчителем музики і  керівником шкільного хору Овчар Ж.О. організувала захід, приурочений 202 річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка. До заходу були залучені учні 9-х класів та хористи школи. На захід були запрошені  учні та вчителі школи, а також їх батьки.

По завершенню літературно-музичного вечора всі присутні виконали Державний Гімн України до 151 річниці від дня першого виконання тоді ще пісні на вірші Павла Чубинського, музику Михайла Вербицького «Ще не вмерла Україна».

Окрім того, в шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка «Життя і творчість Т.Г. Шевченка», а на центральній дошці оголошень були розміщені інформаційні матеріали з творів Т.Г. Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *