Навчання долікарської медичної допомоги

29 лютого у нашій школі Личаківська РО Товариства Червоного Хреста Личаківського району м. Львова провела навчання для учнів 9-Б та 10-А класів з надання першої невідкладної допомоги. Заняття було організоване за сприяння адміністрації школи – директора Й.В. Тирана та завуча М.М. Мельника. Були присутні також вчителі, які мали уроки в цих класах на час заняття – М.П.Олійник, О.Я.Бучацька, а також класні керівники А.І. Мота, М.І.Гринько та педагог-організатор школи Стасів Х.М.

Організували і провели заняття працівники Личаківської РО ТЧХ м. Львова п. Ірина Апостолюк(голова) та інструктор з першої невідкладної допомоги Червоного Хреста, патронажна медична сестра цього Товариства – п. Галина Піскоровська.

Патронажна медична сестра показала  старшокласникам як робити перев’язки при травмах руки, плеча, ноги, шиї, голови, грудної клітки, ознайомила їх із загальними правилами поведінки під час стихійних лих та надзвичайних ситуацій.

Про дані навчання представники Личаківської РО ТЧХ м. Львова написали статтю і розмістилм на своєму сайті (адреса розміщення статті – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2016-02-28-7265.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *