Солодкий стіл для Воїна АТО

З 28 листопада по 4 грудня 2014 року в нашій школі проводилася акція «Солодкий подарунок воїну АТО до свята Миколая». Ініціатор акції – учнівське самоврядування школи, допомагала організувати і провести акцію – педагог-організатор школи Стасів Х.М. В акції взяли участь учні 1-А, 3-А, 3-Б, 7-Б,  8-А, 10-Б класів, а також вчителі. Воїнам передали великі пакунки з різними солодощами (печиво, цукерки, вафлі, шоколад, рулети, згущене молоко), а також іншим необхідним – кава, чай, шкарпетки та інше. До деяких пакунків були вкладені листівки та листи з добрими словами для наших захисників.

Дирекція школи оголошує щиру подяку учням за їхню добру ініціативу, а вчителям за те, що погодилися залучити своїх учнів і самі долучилися до участі в цій чудовій акції!

Пакунки із подарунками учні 8-А і 10-Б класів разом з педагогом-організатором Стасів Х.М. 04.12.14 року вже передали від імені учнівсько-педагогічного колективу нашої школи  волонтерам з ГІ «Допоможи фронту», які найближчими днями доставлять їх нашим воїнам в зону АТО.

Волонтери з ГІ «Допоможи фронту» також висловлюють щиру подяку учнівсько-педагогічному колективу нашої школи за те, що ми долучилися до такої доброї справи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *