Запрошуємо учнів школи долучитися до участі у проєкті “Освітній Суп”!

“Навчай для України” — це освітня організація, яка з 2017 року працює для того, аби кожна дитина в Україні мала змогу реалізувати свій потенціал, незалежно від місця народження чи проживання. Особливо у час війни.
МОН України підтримує діяльність “Навчай для України”, безстроковий меморандум про співпрацю було підписано у 2017 році.
“Освітній суп” – це безкоштовні онлайн-заняття (академічний тьюторинг) з урахуванням шкільної програми для учнів та учениць 5-10 класів.  Наші тьютори – це вчителі, які пройшли спеціальне навчання від Міжнародної академії тьюторингу та допомагають дитині визначити прогалини у знаннях, навчитися брати відповідальність за власний освітній шлях та самостійно досягати поставлених цілей. Проєкт “Освітній Суп” реалізується освітньою організацією “Навчай для України” за підтримки Світового банку та фінансування UBS Optimus Foundation.
Метою проєкту є вивчення та компенсація освітніх втрат, яких зазнали діти внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. У “Навчай для України” це буде вже друга хвиля проєкту у 2023 році. Сумарно понад 4000 дітей різного віку отримали якісні заняття зі шкільної програми та підтримку тьюторів у складний час війни. 
“Освітній Суп” – це наймасштабніший проєкт дослідження впливу тьюторингу. Його результати стануть важливі для впровадження тьюторингу в освітній процес у світі.  
  • Старт навчання – 24 квітня, тривалість – до початку червня;
  • 4 години занять на тиждень;
  • Кінцевий термін реєстрації – 9 квітня 2023, 23:59 за київським часом. 
  • Зареєструватися можуть батьки разом з дітьми за посиланням: https://cutt.ly/l7y7wE0
Запрошуємо поділитися інформацією про проєкт з вашими школярами та їх батьками, до участі у проєкті буде запрошено всіх, хто заповнить реєстраційну форму. 
Посилання на інформацію для поширення додаємо нижче:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *