Школа 49>Новини>Шкільні новини>Наші учні, які протягом року гідно захищали честь школи у спортивних змаганнях, побували у чудовій мандрівці до смт. Славсько🏔️
Наші учні, які протягом року гідно захищали честь школи у спортивних змаганнях, побували у чудовій мандрівці до смт. Славсько🏔️
Три дні активного відпочинку, спорту, походів, командних ігор, неймовірних краєвидів та щирих емоцій подарували дітям море вражень і гарний настрій
Щиро дякуємо директорці школи, батьківському комітету, адміністрації бази «Динамо» та вчителям, які організували цю поїздку, дбали про безпеку, комфорт і незабутній відпочинок наших дітей