Наші вчителі мали неймовірний ретрит у горах ⛰️💛

Це були дні теплих розмов, щирих емоцій, підтримки та справжнього відпочинку серед краси природи.
Такі моменти ще більше об’єднують наш колектив, дарують натхнення та нові сили для праці й творчості✨
Було дуже атмосферно, затишно і по-сімейному🥰

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *